کیسه ها پلاستیکی


یکی از محصولات مورد نیاز در تمامی فروشگاه ها، مراکز خرید، رستوران ها و... کبسه زباله می باشد. پخش شکوفه نماینده انحصاری توزیع کیسه های پلاستیکی برند آبلوم در سرتاسر ایران می باشد.شما می توانید کیسه های زباله در سه سایز کوچک متوسط و بزرگ را سفارش دهید و تهیه بفرمائید.
پخش شکوفه در راستای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود محصولات برند آبلوم را بصورت خورد ارائه می دهد که شما می توانید ار وب سایت دیجیکالا آنهارا تهیه بفرمائید.

کیسه زباله سایز بزرگ


کیسه زباله رولی آبلوم تولید شده از مواد نانو و با قابلیت تجدید پذیر بودن به سرعت از چرخه زیستی خارج میگردد و باعث آلوده شدن طبیعت نمی گردد . این محصول در سه رول سایز بزرگ در بسته 30 عددی طراحی شده و دارای ابعاد 90x70 سانتی‌متر می باشد . قابل استفاده جهت سطل‌های بزرگ در خانه و یا رستوران‌ها که نیازمند کیسه‌هایی با ابعاد بزرگ می باشد . کیسه زباله آبلوم بسته 30 عددی دارای دوخت‌های مقاوم ستاره‌ای بوده که از پاره شدن آن جلوگیری خواهد کرد و مانع از ریزش مایعات از داخل کیسه به بیرون میگردد . این محصول پرفراژ دار بوده و به راحتی از هم جدا می‌شوند . این محصول در یک بسته بندی مقوایی بسته‌بندی شده و دارای پرفراژ آسان مصرف جهت خروج راحت کیسه ها از بسته می باشد و دارای 3 رول 10 عددی می باشد .
کیسه های زباله برند آبلوم پخش مواد غذایی شکوفه
02

کیسه زباله سایز متوسط


کیسه زباله رولی آبلوم تولید شده از مواد نانو و با قابلیت تجدید پذیر بودن به سرعت از چرخه زیستی خارج میگردد و باعث آلوده شدن طبیعت نمی گردد . این محصول در سه رول سایز کوچک در بسته 42 عددی طراحی شده و دارای ابعاد 75x55 سانتی‌متر می باشد . قابل استفاده جهت سطل‌های کوچک در خانه و یا محل کار که نیازمند کیسه‌هایی با ابعاد کوچک می باشد . کیسه زباله آبلوم در بسته 42 عددی دارای دوخت‌های مقاوم ستاره‌ای بوده که از پاره شدن آن جلوگیری خواهد کرد و مانع از ریزش مایعات از داخل کیسه به بیرون میگردد . این محصول پرفراژ دار بوده و به راحتی از هم جدا می‌شوند . این محصول در یک بسته بندی مقوایی بسته‌بندی شده و دارای پرفراژ آسان مصرف جهت خروج راحت کیسه ها از بسته می باشد و دارای 3 رول 14 عددی می باشد .
کیسه های زباله برند آبلوم پخش مواد غذایی شکوفه
کیسه های زباله برند آبلوم پخش مواد غذایی شکوفه

کیسه زباله سایز کوچک


کیسه زباله رولی آبلوم تولید شده از مواد نانو و با قابلیت تجدید پذیر بودن به سرعت از چرخه زیستی خارج میگردد و باعث آلوده شدن طبیعت نمی گردد . این محصول در سه رول سایز کوچک در بسته 54 عددی طراحی شده و دارای ابعاد 65x50 سانتی‌متر می باشد . قابل استفاده جهت سطل‌های کوچک در خانه و یا محل کار که نیازمند کیسه‌هایی با ابعاد کوچک می باشد . کیسه زباله آبلوم در بسته 54 عددی دارای دوخت‌های مقاوم ستاره‌ای بوده که از پاره شدن آن جلوگیری خواهد کرد و مانع از ریزش مایعات از داخل کیسه به بیرون میگردد . این محصول پرفراژ دار بوده و به راحتی از هم جدا می‌شوند . این محصول در یک بسته بندی مقوایی بسته‌بندی شده و دارای پرفراژ آسان مصرف جهت خروج راحت کیسه ها از بسته می باشد و دارای 3 رول 18 عددی می باشد .
کیسه های زباله برند آبلوم پخش مواد غذایی شکوفه
کیسه های زباله برند آبلوم پخش مواد غذایی شکوفه