درباره پخش مواد غذایی شکوفه


شرکت پخش شکوفه در سال 1380 آغاز به فعالیت نمود.پخش شکوفه با سابقه حدود بیست سال به عنوان یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت های پخش محصولات غذایی و بهداشتی توانسته است جایگاه ویژه ای را در عرصه ی توزیع، در سوپر مارکت ها، رستوران،کافی شاپ،فست فود و ... به دست آورد. پخش شکوفه با بهره گیری از نیروی انسانی پویا و پر انرژی و با تاکید بر ارزش های اخلاقی و تخصصی به منظور همسوئی با تحولات و پیشرفت های نوین روز در زمینه توزیع گسترده، عادلانه و سریع کالا در سراسر ایران با هدف رضایتمندی مشتریان انجام فعالیت میکند.


بزرگترین پخش مواد غذایی در تهران

diet2-our-company-1

سرعت بالا

diet2-our-company-2

کیفیت

diet2-our-company-3

خدمات و نوآوری

گذرگاه شما برای خریدی که فکرش را نمی کردید


آنچه باور داریم
ما به مسئولیت،پشتیبانی از مشتریان و حفظ استاندارد های خود اهمیت می دهیم.ما عاشق نو آوری هستیم،و معتقدیم فناوری های جدید و ساده یک طرف سکه هستند و یک خدمات زمانی با ارزش می شود که خدمات خود را بی وقفه ارتقا بخشیم.
آنچه انجام می دهیم
ما فروش و پخش مواد غذایی و بهداشتی خود را به : رستوران ها،سوپرمارکت ها،فروشگاه های زنجیره ایی،ارگان های دولتی ،شرکت ها،بیمارستان ها،عمده فروشان و شرکت های پخش مواد غذایی و بهداشتی و سایر مشتریان به سراسر ایران و جهان ارایه می دهیم.
ما انواع روغن های خوراکی،برنج،قند و شکر،کنسرو رب گوجه و تن ماهی،کنسرو لوبیا و گیاهی،حبوبات،ماکارونی و غلات فراآوری شده را در تمام وزن ها،برند ها،قیمت ها و با هر سلیقه ایی توزیع می کنیم.